Nasz dział spedycji krajowej i zagranicznej zapewnia realizację pełnego procesu logistycznego – poczynając od momentu otrzymania Zlecenia Spedycyjnego poprzez podjęcie ładunku u Dostawcy i dostarczenie go do Odbiorcy.

Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu nad właściwym przebiegiem procesów transportu i spedycji czuwa kompetentny i doświadczony personel, a nasi kierowcy są w nieustannym kontakcie telefonicznym ze spedytorami. Zapewnia to terminowość, a tym samym niezakłócony przebieg procesów logistycznych. Cała procedura jest wtedy odpowiednio sprawna oraz szybka. A tego właśnie wymagają nasi klienci.

SPED CAR TSM posiada własne samochody, a także wszelkie zezwolenia, licencje i certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności transportowo-spedycyjnej. Firmujemy nasze przedsiębiorstwo za pomocą własnego nazwiska, dlatego dbamy o każdy – nawet najdrobniejszy – aspekt działalności.

Zobacz nasze certyfikaty, które otrzymywaliśmy w trakcie działalności.

nagrody

Zajrzyj także na nasze podstrony związane z naszymi usługami: SPEDYCJA (dział z kontaktem do osób odpowiedzialnych), STACJA PALIW i TABOR

Wszystkie dostępne usługi są zasługą naszych szefów.